Föremål som liknar grafiskt blad Picasso
5378 Grafiskt blad
Såld: 900 kr
Såldes den 29 april 2024
2075 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
6076 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signerad, 29x21,53x45 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 25 mars 2024
5199 Grafiskt blad
Såld: 350 kr
Såldes den 19 juni 2023
5191 Grafiskt blad
Såld: 600 kr
Såldes den 5 december 2022
5515 Litografiskt b..
Såld: 500 kr
Såldes den 11 oktober 2021
4420 Grafiskt blad
Såld: 500 kr
Såldes den 16 augusti 2021
9295 Grafiskt blad
Såld: 700 kr
Såldes den 5 april 2021
6509 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signerad, 64x47 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 30 november 2020